Kontakt oss


norges flagga ViaCon AS, Matrand

Tel. +47 62 83 94 50
Matrandvegen 484
2235 MATRAND
www.viacon.no
post@viacon.no

Norges flagga  ViaCon AS, Stjørdal

+47 74 84 03 00
Sutterøygata 17
7502 Stjørdal
www.viacon.no
post@viacon.no

 

Ansatte


Selgere

Sten G, endret

Sten Grosberghaugen

Selger

Direkte +47 62 83 94 40
Mobil. +47 91 30 94 01
sten@viacon.no

Svein,endret

Svein Wangberg

Selger

Mobil. + 47 41 62 20 00
svein@viacon.no

Peder, endret

Peder Hembre

Salgsingeniør

Mobil. + 47 95 75 48 77
peder@viacon.no

Mads, endret

Mads Anders Hansen

Selger

Direkte + 47 62 83 94 53
Mobil. + 47 93 00 91 27
mads@viacon.no


Administrasjon

Svanhild2.2

Svanhild Wåltorp

Daglig leder

Direkte + 47 62 83 94 54
Mobil. + 47 95 78 01 58
svanhild@viacon.no

Sylvia,endret

Sylvia Reiersen

Regnskapsmedarbeider

Direkte + 47 62 83 94 52
Mobil. + 47 91 10 63 60
sylvia@viacon.no

Monja,endret

Monja Andreassen

Salgssekretær

Direkte. + 47 62 83 94 42
Mobil. + 47 90 13 85 78
monja@viacon.no

Anja, endret

Anja Østmo

Salgssekretær

Mobil. + 47 90 26 78 48
anja@viacon.no


Lager/Transport

Sten H, endret

Sten Hansen

Logistikk/transport

Direkte + 47 62 83 94 57
Mobil. + 47 94 03 47 05
hansen@viacon.no

Tor Arne,endret

Tor Arne Reiersen

Lager/hjullastersjåfør

Mobil. + 47 48 06 93 78
tar@viacon.no

 


ViaCon AS – Matrand
Tel. +47 62 83 94 50
Matrandvegen 484
2235 MATRAND

 

ViaCon AS – Stjørdal
Tel. +47 74 84 03 00
Sutterøygata 17
7502 STJØRDAL

 

ViaCon AS – Matrand
Tel. +47 62 83 94 50
Matrandvegen 484
2235 MATRAND

ViaCon AS – Stjørdal
Tel. +47 74 84 03 00
Sutterøygata 17
7502 STJØRDAL

 

Send en melding

Velkommen til å skrive hvis du lurer på noe eller ønsker å komme i kontakt med oss.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.