Kontakt oss - Velkommen til ViaCon.no!

Kontakt oss


norges flagga ViaCon AS, Matrand

Tel. +47 62 83 94 50
Matrandvegen 484
2235 MATRAND
www.viacon.no
post@viacon.no

 

Ansatte


Selgere

Sten G, endret

Sten Grosberghaugen

Selger

Mobil. + 47 91 30 94 01
sten@viacon.no

Peder, endret

Peder Hembre

Prosjektingeniør

Mobil. + 47 95 75 48 77
peder@viacon.no

Harald_frilagd_ liten2

Harald Ihler

Salgsingeniør

Mobil. + 47 41 62 10 00
harald@viacon.no

Christoffer-1

Christoffer Flikkeid

Selger

Mobil. + 47 41 62 20 00
christoffer@viacon.no

Charlotte N

Charlotte Nordmand Hoel

Selger

Mobil.+ 47 40 28 15 68
charlotte@viacon.no


Administrasjon

Svanhild2.2

Svanhild Wåltorp

Daglig leder

Mobil. + 47 95 78 01 58
svanhild@viacon.no

Sylvia,endret

Sylvia Reiersen

Regnskapsmedarbeider

Mobil. + 47 91 10 63 60
sylvia@viacon.no

Monja,endret

Monja Andreassen

Salgssekretær

Mobil. + 47 90 13 85 78
monja@viacon.no


Lager/Transport

Sten H, endret

Sten Hansen

Logistikk/transport

Mobil. + 47 94 03 47 05
hansen@viacon.no

Tor Arne,endret

Tor Arne Reiersen

Lager/hjullastersjåfør

Mobil. + 47 48 06 93 78
tar@viacon.no

 


ViaCon AS – Matrand
Tel. +47 62 83 94 50
Matrandvegen 484
2235 MATRAND

 

ViaCon AS – Matrand
Tel. +47 62 83 94 50
Matrandvegen 484
2235 MATRAND

 

 

Send en melding

Velkommen til å skrive hvis du lurer på noe eller ønsker å komme i kontakt med oss.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.